0212 523 37 37 


Ürün Kodu :
 ₺ + KDV
Adet
Tahmini Kargo Tarihi :
Siparişlerinizde boya farkı olması durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Boya farkı ekstra olarak alınmaktadır.
Özellikler Kategori
Ürün Adı

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

GENEL BİLGİ

70x100 Fason Baskı basılacak kağıdın müşteri tarafından matbaaya gönderilerek üretilecek ürünün yalnızca baskısının yapılması işlemidir.Matbaaloji.com'da fason baskı hizmeti CIP4 teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Makine parkurumuzda bulunan Basys Print Kalıp pozlama makinesi ile 4 renk Ofset Baskı makinesinin eş zamanlı olarak baskıya hazırlanmasını sağlayan CIP4 teknolojisi ile tasarımlarınızda ki renk değerlerinin baskı ile birebir aynı olması sağlanmaktadır.

Fason Baskı

fiyatları 0 - 1.000 Adet arası, 1.000 - 2.000 Adet arası, 2.000 - 3.000 Adet arası olarak fiyatlandırılmaktadır. 3.000 Adet üstü baskılarınız için baskı tiraj adedi baz alınarak

baskı fiyatları

hesaplanmaktadır. Fason baskı fiyatlarına CTP kalıp fiyatları dahildir.

Tasarımınızı hazırlarken baskı şablonlarımızdan yararlanınız. Çalışmalarınızın grafik departmanımız tarafından onaylanması için aşağıda belirttiğimiz konulara lütfen özen gösteriniz.

 1. • Çalışmalarınızdaki bütün yazılar convertli olmalıdır.
 2. • Tasarımlarınız CMYK renk paletiyle oluşturulmalı, kesinlikle başka renk paleti kullanılmamalıdır. (RGB-PANTONE gibi)
 3. • Kaliteli bir baskı için kullanılan resimler en az 300 DPI çözünürlüğünde olmalıdır. (Aşırı yüksek DPI değerleri de dökümanınızın gereksiz büyümesine neden olacağından 300-350 DPI çözünürlük ideal olandır.)
 4. • Kullandığınız efekler nesnelerinden ayrılmalı (Break Apart) ve vektörel değilse convert bitmap (300 DPI CMYK) yapılmalıdır.
 5. • Tasarımlarınıza eklediğiniz jpeg, png, psd formatlarındaki resimler convert bitmap (300 DPI CMYK) yapılmalıdır.
 6. • Tasarımlarınızdaki Lensler mutlaka bitmap yapılmadır.
 7. • Siyah zeminlerde renk değerinizin C:40 M:30 Y:0 K:100 olması daha doygun bir siyah zemin oluşmasını sağlar.
 8. • Gri kullanıldığında renk değerleri C:0 M:0 Y:0 K:80 ve değerleri şeklinde olmalıdır.
 9. • Tasarımlarınızdaki şablon çizgilerini kaldırmayı unutmayınız.
 10. • Tasarımınızı hazırlarken çerçeve vererek dizayn yapmayın. Toplu üretimde kesim esnasında ufak kaymalar oluşabilir, buda çerçevenizin kayık durmasına sebep olacaktır.
 11. • Baskı şablonumuzdaki -Kırmızı Çizgi- Kesim çizgisidir. Tasarımınız kırmızı çizgilerden kesilecektir. -Mavi Çizgi-Kesim çizgisinden içeride bulunan güvenlik alanıdır. Tasarım yaparken yazılar ve logonuz bu alanın içinde kalmalıdır. Bu alanın dışında kalan herhangi bir içeriğin kesilme riski vardır. Bu alanın dışında sadece zemin bırakmanız gerekmektedir.
Grafik dapartmanımız tarafından onaylanmayan işlerle ilgili lütfen düzeltme talep etmeyiniz. Çalışmanızdaki gerekli düzenlemeleri yaparak tarafımıza tekrar gönderiniz.

Özellikler Kategori
Ürün Adı
;