Çalışma Hazırlarken
 Gönder Bastır Hakkında
 Fiyat Hesapla Hakkında
 Sıkça Sorulan Sorular
 Eğitim
Gönder Bastır Nedir ? Çalışma Nasıl Yüklenir ?

Gönder Bastır sistemi adında da anlaşılacağı gibi matbaaloji.com tarafından matbaacılık sektörüne özel olarak geliştirilmiş matbaa işlerinizin siparişlerini verebileceğiniz bir sipariş verme sistemidir. Bu sistem ile sipariş vereceğiniz çalışmalarınıza ait dosyaları yüklerken, sipariş vereceğiniz ürünün özelliklerini seçebilir ve anında ürünlerin fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

Gönder Bastır sistemi güncel tasarım programları (CorelDRAW, Photoshop, Illustrator, InDesign vb.) ile tasarımını yaptığınız çalışmalarınızın matbaaloji.com'da basılması için dosyalarınızı e-posta, MSN, FTP vb. gönderme yöntemlerine gerek kalmadan matbaaloji.com tarafından geliştirilmiş dosya yükleme sistemi ile çalışmalarınızı yükleyebileceğiniz aynı zamanda sipariş vereceğiniz ürünlerin özelliklerini adetlerini ve fiyatlarını görebileceğiniz bir sipariş verme sistemidir. Yüklediğiniz dosyalar direkt olarak matbaaloji.com sunucularına güvenli ve hızlı bir şekilde kullanıcıya özel alana yüklenir ve bu dosyalar yalnızca yüklemeyi yapan kullanıcı ve matbaaloji.com tarafından görülebilir. İşlerinizin gizliliği bizim için önemlidir.

Gönder Bastır Sistemi ile Çalışma Nasıl Yüklenir ?

Gönder Bastır Yardım

Çalışmarınızın sisteme yüklenebilmesi için ilk olarak "Gönder Bastır" sayfasından "Çalışma Ekle" düğmesine tıklamalısınız. Daha sonra açılan menüden "Dosya Yükle" düğmesine tıklamalı ve bu düğmenin sağındaki ayarlar menüsünden çalışmanıza dair baskı ayrıntılarını seçmelisiniz. Ayrıntılarınızı tamamladıktan sonra "Sipariş Ver" düğmesi ile ödeme seçeneklerine geçebilirsiniz.

X
E-Posta Adresiniz: