Koltuğunuzdan kalkmadan ofisinizin konforunda, tüm matbaa işlerinizi en kaliteli baskı ve en uygun fiyatlarla temin edebilir, üretim aşamalarını online olarak takip edebilirsiniz.
SİSTEM NASIL ÇALIŞIR
ÇALIŞMA YÜKLE
Boş Çalışma Şablonlarını Yükleyin
Gönderdiğiniz katalog,el ilanı gibi çalışmaların kesim, kırım payları ve ebatları ile ilgili bir standart oluşturulabilmesi, kesim kırım ve ebatlar ile ilgili doğabilecek problemlerin önüne geçilebilmesi için ana sayfada bulunan boş çalışma şablonlarını bir defaya mahsus bilgisayarınıza indirerek çalışmalarınızı bu şablonlar üzerinde yapmanız gerekmektedir. Boş çalışma şablonlarını matbaa sektöründe en çok kullanılan grafik programları için çeşitli uzantılarda (ai, cdr, indd, pdf) ayrı ayrı kullanımınıza sunulmuştur.
Çalışma Yükle Çalışma Dosyanı Yükle Özellikleri ve Miktarını Belirle Adres Seçimi ve Teslimat Şeklini Belirle Siparişinizi Ödemesini Gerçekleştirin Banka Havalesi Muhasebe Onay Muhasebe İptal Havale seçeneği ile yapmış olduğunuz ödemeler havale işleminin 24 saat içinde gerçekleşmediği durumlarda muhasebe departmanı tarafından siparişiniz iptal edilerek baskı sepetine gönderilir. Kredi Kartı Artı Para
Her seferinde havale masrafı ödememek için hesabım menüsünde bulunan Artı Para Yükle seçeneğini kullanarak siparişlerinizden önce toplu ödeme yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödemeler Artı Para Hesabınızda tutulmaktadır. Artı Para Hesabınızda bulunan miktar siparişiniz için yeterli ise Artı Para Seçeneği ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca grafik departmanımız tarafından baskıya uygun olmadığı için iptal edilen siparişiniz ile ilgili ödeme de daha sonraki siparişlerinizde kullanılmak üzere Artı Para hesabınıza aktarılır. İptal edilen siparişiniz ile ilgili çalışmalarınızdaki düzeltmeleri gerçekleştirdikten sonra Artı Para seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz. Grafik Onayı Grafik Onay Grafik İptal Göndermiş olduğunuz siparişlerinizde baskı ile ilgili herhangi bir sorun mevcut ise siparişleriniz grafik departmanımız tarafından iptal edilir. Grafik iptal neden mail adresinize bildirilerek siparişiniz baskı sepetinde bekletilir. Düzeltilmiş çalışma dosyanızı yeniden yükleyerek siparişinize devam edebilirsiniz.
İptal edilen siparişiniz ile ilgili yapmış olduğunuz ödemenin tamamı daha sonraki siparişlerinizde kullanılmak üzere Artı Para hesabınıza aktarılır. Hesabım menüsünden Artı Para hesabınızı takibini yapabilirsiniz.
Üretimde Sipariş Takip Kargoda
X
E-Posta Adresiniz: